Тамі Еміліа Похйола

Тамі Еміліа Похйола
Фінляндія
№ Лоту 14
Час виступу у 1 турі 19.10. 18:05 – 18:30
Бали за 1 тур 16.29
Час виступу у 2 турі 22.10 15:45 – 16:30
Бали за 2 тур 15.20
Час виступу у 3 турі
Бали за 3 тур

  1. Johann Sebastian Bach Ciaccona from Partita for Solo Violin № 2 in D minor, BWV 1004
  2. Niccolo Paganini. A caprice №11 Op. 1
  3. Henryk Wieniawski. An etude №5 Op. 10, “L’Ecole Moderne”
  4. Fritz Kreisler. Recitativo and Scherzo, Op. 6

  1. Wolfgang Amadeus Mozart. The first movement of the Violin Concerto № 1 in B major, K. 207
  2. Henryk Wieniawski Variations on an original theme, Op. 15
  3. Johannes Brahms Sonata № 3 in D minor Op.108

  1. Євген Станкович.  Концерт для скрипки з оркестром № 5 (2017);  «Питання без відповіді» Присвячується Олегу Крисі
  2. Jean Sibelius.Concerto in D minor, Op. 47

Тамі Еміліа Похйола – переможець Міжнародного конкурсу ім. Діну Ліпатті 2019 року в Бухаресті. У 2015 році Тамі отримала першу премію на конкурсі скрипалів у Куопіо (Фінляндія). Вона потрапила до п’ятірки найкращих на конкурсі скрипалів ім. А. Ігнатіуса в 2013 році. У 2009 році перемогла на міжнародному конкурсі молодих музикантів в Естонії. Крім того, Тамі двічі нагороджена другою премією на конкурсі скрипалів ім. Ю. Хейнонена (Фінляндія), першою премією у категорії юних конкурсантів у 2009 році, а також відзначена другою премією в категорії старших конкурсантів у 2012 році. 

Тамі Похйола виступала як солістка з симфонічним оркестром фінського радіо, оркестром «Тапиола Синфонієта», міськими оркестрами Куопіо і Хювінкяа, Остроботнівським камерним оркестром і «Порі Синфонієта». Скрипалька грала з такими відомими музикантами, як Міріам Фрід, Хагай Шахам, Кшиштоф Чорзельський, Сакарі Орамо та Ральф Готоні. Вона брала участь у багатьох міжнародних фестивалях камерної музики: Камерний музичний фестиваль у Кугмо, Міжнародний музичний семінар «Прусська бухта» та Фестиваль камерної музики в Мантуї. 

Тамі Похйола почала займатись музикою у три роки з Гражиною Зеранською-Геберт, згодом із Рекою Сільвей в Академії ім. Я. Сібеліуса. В даний час вона навчається у Вищій школі Музики та Театру в Мюнхені у Мі-Кюнг Лі. Також відвідувала майстер-класи Анни Чумаченко, Хагай Шахама, Міхаели Мартін і Герхарда Шульца. Крім того, Тамі була слухачкою Скрипкової академії у Фінляндії, де навчалась у Янне Малміваара, Еліни Вахала та Ільї Груберта.
Тамі Похйола грає на скрипці роботи Джованні Батіста Гваданіні 1754 року, яку їй надав Фінський культурний фонд.

TwitterLinkedInDigg
We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  Accept  More information