Міжнародна музична Академія 2014Положення 2014

Перша Міжнародна музична Академія «Світ класичної музики» («СКМ») розпочне свою роботу у м. Львові (Україна) в період з 27 жовтня по 05 листопада 2014 року.

Засновником музичної Академії є Громадська організація «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» та Благодійний фонд «Олега Криси».

Академія створена з метою:

 • популяризації класичної музики
 • передачі традицій різних скрипкових шкіл і великого досвіду видатних педагогів та виконавців українській молоді, що сприятиме підвищенню її професійного рівня та надасть можливість безпосереднього спілкування як з видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу
 • удосконалення майстерності молодих педагогів музичних закладів України у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів та педагогів.
 • налагодження та розвитку зв’язків між педагогами та скрипковими виконавцями світового рівня з одного боку та музичною молоддю України та інших країн світу з другого

Першим етапом музичної Академії стануть майстер-класи, на які будуть запрошені такі видатні скрипалі  як:

Олег Криса (США) — професор Істменської школи музики в Рочестері (штат Нью-Йорк, США)
П'єр Амояль (Франція) — професор Університету «Моцартеум» у Зальцбурзі (Австрія)
Крістіан Альтенбургер (Австрія) — професор Віденського Університету музики та виконавського мистецтва

До участі в майстер-класах запрошуються учні середніх спеціальних учбових закладів, студенти, аспіранти та випускники музичних ВУЗів.
Неповнолітніх учасників майстер-класів повинні супроводжувати один з батьків, або опікун.
Відбір учасників майстер-класів здійснюється на конкурсній основі — за результатами прослуховувань DVD, доданих до заявок з рекомендаціями.

Реєстрація студентів буде відбуватися у приміщенні Мистецького об’єднання «СКМ» 27 жовтня  2014 року.

Умови і терміни подачі заявок:

Заявку (application form.doc, application form.pdf) на участь у майстер-класах можна подати як в електронному вигляді  (info@olehkrysa-competition.com), так і поштою на адресу:

ГО МО «Світ класичної музики»
вул. Івана Франка, 48/4
79005, м. Львів, Україна

Кінцевий термін подачі заявок — 30.06.2014 року.

До заявки необхідно додати наступні документи:
 • Копію паспорта або свідоцтва про народження;
 • Кольорові фотографії, бажано в цифровому форматі (роздільна здатність 300 dpi);
 • Рекомендація знаного скрипкового виконавця чи педагога (відправлені електронною поштою рекомендації, отримані безпосередньо від педагогів приймаються);
 • Коротка творча біографія учасника;
 • Дві копії невідредагованого запису у форматі DVD до 20 хвилин (бажано 2-х контрастних за стилем творів). Переконайтеся, що ваші DVD можуть відтворюватися на звичайному програвачі компакт-дисків.

У заявці кандидат повинен вказати, які конкретно твори, та яку кількість (не більше трьох) він хотів би опрацювати з педагогом.

Заявки, оформлені неналежним чином або надіслані без вищезазначених документів, до розгляду не приймаються.

Вступні внески:

Одночасно з подачею заявки (до 30.06.2014 року) кожен кандидат повинен здійснити вступний внесок, який не повертається, в розмірі 20 євро, або суму в доларах або у гривнях, яка еквівалентна вказаній сумі в євро відповідно до курсу Національного банку України на день оплати.
Кандидат повинен здійснити внесок на розрахунковий рахунок Благодійного Фонду «Олега Криси» (м. Львів).

Реквізити:
ЄДРПОУ 39011334
у гривнях: р/р 26007355014395 у ПАТ “Ідея Банк” м. ЛЬВІВ МФО 336310
Призначення платежу: «Благодійна пожертва»

Внески за повний «активний» курс навчання: 450 євро
Учасник, який бере активну участь у майстер-класах, а також одна особа, яка супроводжує неповнолітнього учасника  (один з батьків або опікун) мають право безкоштовного відвідування будь-яких занять та концертів під час проведення майстер-класів.
Якщо вищезазначена оплата не надійшла в термін до 01 серпня 2014 року, ваше місце в класі буде скасовано та надано іншому кандидату!

Внески за «пасивний» курс навчання: 50 євро за особу

Вищезазначена оплата повинна надійти не пізніше 01 жовтня 2014 року!
Пасивний курс навчання дає право відвідування будь-яких занять та концертів під час проведення майстер-класів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Під час проведення майстер-класів просимо Вас не приносити з собою:

 • аудіо-, відео-, фотоапаратуру;
 • їжу та напої;
 • великі валізи

Страхування та інші документи:

Учасники (студенти) зобов’язані самостійно застрахувати себе і інструменти на час проведення майстер-класів. Кожний учасник зобов’язаний при в’їзді в Україну задекларувати свій інструмент митним органам. Якщо учасник грає на орендованому інструменті високої вартості, він повинен мати відповідний документ, який підтверджує право його використання.
Учасники, що отримали запрошення на майстер-класи і які проживають в країні, що має візовий режим з Україною, повинні самостійно звернутися в посольство (консульство) України для оформлення візи. Дирекція музичної Академії не забезпечує студентів  і інших осіб, що їх супроводжують, будь-якими видами страхування.

Проживання та  проїзд:

Учасники повинні прибути на майстер-класи за власний рахунок. Під час проведення майстер-класів дирекція музичної Академії пропонує для студентів та інших осіб, що їх супроводжують житло (готелі, гуртожитки, квартири):

 • Кімнати інтернату Львівської спеціалізованої музичної школи – від 70 грн / доба
 • Одномісні номери — від 250 грн / доба
 • Двомісні — від 300 грн / доба
 • Номери “Люкс” — від 400 грн / доба

Організатори майстер-класів також можуть забронювати номери в готелях м. Львова за бажанням учасників та супроводжуючих осіб.

Контакти:

вул. Івана Франка, 48/4
79005 Львів, Україна
тел. +38 095 460 09 73
тел. +38 093 244 3292
тел. +38 067 672 6677
info@olehkrysa-competition.com