Міжнародна музична Академія 2015

Положення 2015

з 18 жовтня по 23 жовтня 2015 року

Другий сезон Міжнародної музичнї Академії «Світ класичної музики» («СКМ») розпочне свою роботу у м. Львові (Україна) в період з 18 жовтня по 23 жовтня 2015 року.

Засновником музичної Академії є Громадська організація «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» та Благодійний фонд «Олега Криси».

Академія створена з метою:

 • популяризації класичної музики
 • передачі традицій різних скрипкових шкіл і великого досвіду видатних педагогів та виконавців українській молоді, що сприятиме підвищенню її професійного рівня та надасть можливість безпосереднього спілкування як з видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу
 • удосконалення майстерності молодих педагогів музичних закладів України у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів та педагогів.
 • налагодження та розвитку зв’язків між педагогами та скрипковими виконавцями світового рівня з одного боку та музичною молоддю України та інших країн світу з другого

Першим етапом музичної Академії стануть майстер-класи, на які будуть запрошені такі видатні скрипалі  як:

 Олег Криса (США) — професор Істменської школи музики в Рочестері (штат Нью-Йорк, США)

До участі в майстер-класах запрошуються учні середніх спеціальних учбових закладів, студенти, аспіранти та випускники музичних ВУЗів.
Неповнолітніх учасників майстер-класів повинні супроводжувати один з батьків, або опікун.
Відбір учасників майстер-класів здійснюється на конкурсній основі — за результатами прослуховувань DVD, доданих до заявок з рекомендаціями.

Реєстрація студентів буде відбуватися у приміщенні Мистецького об’єднання «СКМ» 18 жовтня  2015 року.

Умови і терміни подачі заявок:

Заявку (application form.doc, application form.pdf) на участь у майстер-класах можна подати як в електронному вигляді  (info@olehkrysa-competition.com), так і поштою на адресу:

ГО МО «Світ класичної музики»
вул. Івана Франка, 48/4
79005, м. Львів, Україна

Кінцевий термін подачі заявок — 01.10.2015 року.

До заявки необхідно додати наступні документи:
 • Копію паспорта або свідоцтва про народження;
 • Кольорові фотографії, бажано в цифровому форматі (роздільна здатність 300 dpi);
 • Рекомендація знаного скрипкового виконавця чи педагога (відправлені електронною поштою рекомендації, отримані безпосередньо від педагогів приймаються);
 • Коротка творча біографія учасника;
 • Дві копії невідредагованого запису у форматі DVD до 20 хвилин (бажано 2-х контрастних за стилем творів). Переконайтеся, що ваші DVD можуть відтворюватися на звичайному програвачі компакт-дисків.

У заявці кандидат повинен вказати, які конкретно твори, та яку кількість (не більше трьох) він хотів би опрацювати з педагогом.

Заявки, оформлені неналежним чином або надіслані без вищезазначених документів, до розгляду не приймаються.

Вступні внески:

Одночасно з подачею заявки (до 01.10.2015 року) кожен кандидат повинен здійснити вступний внесок, який не повертається, в розмірі 20 євро, або суму в доларах або у гривнях, яка еквівалентна вказаній сумі в євро відповідно до курсу Національного банку України на день оплати.
Кандидат повинен здійснити внесок на розрахунковий рахунок Благодійного Фонду «Олега Криси» (м. Львів).

Реквізити:
ЄДРПОУ 39011334
у гривнях: р/р 26007355014395 у ПАТ “Ідея Банк” м. ЛЬВІВ МФО 336310
Призначення платежу: «Благодійна пожертва»

Внески за повний «активний» курс навчання: 450 євро
Учасник, який бере активну участь у майстер-класах, а також одна особа, яка супроводжує неповнолітнього учасника  (один з батьків або опікун) мають право безкоштовного відвідування будь-яких занять та концертів під час проведення майстер-класів.
Якщо вищезазначена оплата не надійшла в термін до 10 жовтня 2015 року, ваше місце в класі буде скасовано та надано іншому кандидату!

Внески за «пасивний» курс навчання: 50 євро за особу

Вищезазначена оплата повинна надійти не пізніше 10 жовтня 2015 року!
Пасивний курс навчання дає право відвідування будь-яких занять та концертів під час проведення майстер-класів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Під час проведення майстер-класів просимо Вас не приносити з собою:

 • аудіо-, відео-, фотоапаратуру;
 • їжу та напої;
 • великі валізи

Страхування та інші документи:

Учасники (студенти) зобов’язані самостійно застрахувати себе і інструменти на час проведення майстер-класів. Кожний учасник зобов’язаний при в’їзді в Україну задекларувати свій інструмент митним органам. Якщо учасник грає на орендованому інструменті високої вартості, він повинен мати відповідний документ, який підтверджує право його використання.
Учасники, що отримали запрошення на майстер-класи і які проживають в країні, що має візовий режим з Україною, повинні самостійно звернутися в посольство (консульство) України для оформлення візи. Дирекція музичної Академії не забезпечує студентів  і інших осіб, що їх супроводжують, будь-якими видами страхування.

Проживання та  проїзд:

Учасники повинні прибути на майстер-класи за власний рахунок. Під час проведення майстер-класів дирекція музичної Академії пропонує для студентів та інших осіб, що їх супроводжують житло (готелі, гуртожитки, квартири):

 • Кімнати інтернату Львівської спеціалізованої музичної школи – від 70 грн / доба
 • Одномісні номери — від 250 грн / доба
 • Двомісні — від 300 грн / доба
 • Номери “Люкс” — від 400 грн / доба

Організатори майстер-класів також можуть забронювати номери в готелях м. Львова за бажанням учасників та супроводжуючих осіб.

Контакти:

вул. Івана Франка, 48/4
79005 Львів, Україна
тел. +38 095 460 09 73
тел. +38 093 244 3292
тел. +38 067 672 6677
info@olehkrysa-competition.com
TwitterLinkedInDigg
We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  Accept  More information