КОСТЯ ЛУКИНЮК ПОСІВ ДРУГЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СКРИПАЛІВ ІМЕНІ ОЛЕГА КРИСИ

 shpalta.media

  2019-10-27

Також завдяки підтримці чернівчан хлопець отримав приз глядацьких симпатій.

 

З 17 по 27 жовтня у Львові тривав ІІІ Міжнародний конкурс скрипалів імені Олега Криси. У конкурсі взяли участь 27 молодих музикантів, які представляли 14 країн: Австрію, Англію, Китай, Південну Корею, Латвію, Польщу, Росію, США, Малайзію, Нідерланди, Фінляндію, Францію, Японію, Україну. Одним із учасників був талановитий чернівецький скрипаль Костянтин Лукинюк.

За результатами конкурсу музикант здобув другу премію та приз глядацьких симпатій (за результатами голосувань у соціальних мережах).

Першу премію отримав Євгеній Чеповецкіс (Латвія), а третю – Дмитро Удовиченко (Україна).

Призовий фонд конкурсу за перше місце складає 20 тисяч євро, за друге – 10 тисяч євро, і за третє – 8 тисяч євро. Також присуджуються спеціальні нагороди на суму в 1 тис. євро або у вигляді цінного подарунка.

Цьогоріч конкурс складався з трьох турів:

1 тур – виконання музичного твору соло;
2 тур – виконання музичного твору під акомпанемент фортепіано;
3 тур (фінал) – виконання музичного твору з симфонічним оркестром.

Засновником та організатором проведення професійного конкурсу скрипалів у Львові є президент громадської організації «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» Сергій Подолянчук. Цьогоріч до проведення конкурсу з самого його заснування залучили видатного маестро та педагога Олега Крису.

Вже втретє на конкурсі змагаються найпрестижніші вищі школи світу, такі як школа Джульяд (США), Істменська школа музики (США), Віденський університет музики та виконавського мистецтва (Австрія), Університет Моцартеум (Зальцбург, Австрія), Музичний університет Кельна (Німеччина), Берліна, Академія ім. Сібеліуса в Гельсінкі (Фінляндія), Музичний університет ім. Ф. Шопена у Варшаві (Польща) та ведучі університети Японії, Південної Кореї, Китаю й ін.

Усі тури конкурсу транслювалися в прямому ефірі на каналі YouTube.


TwitterLinkedInDigg
We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  Accept  More information