Concert 2014

 

Graduates of the 1st session of the Academy 2014

Єва Подолянчук народилась у 1998 р. Музикою почала займатись з 6 років в Львівській середній спеціалізованій школі-інтернат ім. Соломії Крушельницької. Зараз навчається в 11 класі у викладача Володимири Шургот. У 2008 р. стала лауреатом (II премія) XII Міжнародного конкурсу скрипалів ім. B. Warchal в Словаччині (м. Дольний Кубін). У 2010 р. стала лауреатом (III премія) IV Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Janiny Garsci в Польщі (м. Сталева Воля). Брала майстер-класи у таких відомих музикантів, як Олег Криса (США), Крістіан Альтенбургер (Австрія), Борис Кушнір (Австрія), Пьєр Амояль (Франція). Часто виступає з сольними концертами в Україні та за її межами. Виступала з Симфонічним оркестром Рівненської філармонії, Академічним Симфонічним оркестром Львівської філармонії та Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова».
Павліна Харченко, 13 років. Навчатись гри на скрипці почала в 6 років, вступивши до Київської спеціалізованої школи-інтернату ім. Лисенка. Зараз навчається у 8 класі КССМШ у викладача Т. В.Сніжної. Лауреат міжнародних конкурсів, брати участь в яких почала з конкурсу ім. Ерденка в Белгороді (РФ), 2009р - ІІІ Премія. Міжнародний конкурс скрипалів ім. Соса Moldova 2010 - ІІ Премія Міжнародний конкурс «Kornelia Bronzetti», Romania, 2011 - І Премія. Міжнародний конкурс «Мистецтво 21 століття» Київ Ворзель 2011 - І Премія. Міжнародний конкурс скрипалів та відлончелістів «Музыка надежды» Беларусь, Гомель, 2011 - І Премія. II Міжнародний конкурс «Подільський водограй» Вінниця, 2013 - I Премія Брала майстеркласи у Міхаеля Стрихаржа, в Кракові 2013 року, а також у професора Daniel Deuter (Німеччина) , в рамках майстеркласів барокової музики в Варшаві, 2014. Цього літа виступила на фестивалі класичної музики Balchik Classic Days в Болгарії.
Лауреат міжнародних конкурсів. Закінчив Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача В. Шургот. З 2012 р. навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Володимира Заранського. Як соліст, неодноразово виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром «Кантабіле» (Луцьк), Ансамблем солістів (Ужгород). З такими диригентами як: Денис Прощаєв, Айдар Торибаєв, Олена Короленко, Товій Рівець. Гастролював в Україні та за кордоном. Учасник фестивалю «Стравінський та Україна» (Луцьк), «Сузір'я Закарпаття» (Ужгород). Брав участь у майстер-класах в Ореста Шургота, Мартіна Вальха, Міхаеля Стріхаржа.
Розпочав своє навчання в п’ятирічному віці у місті Стрию в класі викладача Огурцової Лесі Миколаївни. У 2004 він продовжив навчатися у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Шургот Володимири. У 2010 вступив у Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка, де продовжує навчання в класі професора Володимира Заранського. Лауреат багатьох конкурсів скрипкового мистецтва, серед яких I премія на міжнарожному конкурсі ім. А. Домбровскі (Рига Латвія, 2011). Лауреат I премії міжнародного конкурсу ім. Ф. Телемана (Познань, Польща, 2008). Володар спеціальних призів фонду Анрі Марто (м. Ліхтенберг, Німеччина, 2008) та Всесвітнього товариства Ріхарда Вагнера (м. Байройт, Німеччина, 2008). Дипломант Першого міжнародного конкурсу Олега Криси (Львів 2013). Лауреат III премії конкурсу ім. М. Єльського (Мінськ, 2007 р.). Лауреат III премії на конкурсі «Таланти Європи — 2007» (Дольний Кубін, Словаччина). Лауреат III премії II Міжнародного конкурсу ім. Г. Ернста і К. Шимановського. Брав майстер-класи у таких відомих музикантів як Захар Брон, Ірина Бочкова, Сергій Кравченко, Бартош Брила, Ігор Озім, Ювал Вальдман, Міхаель Стріхарж, Петру Мунтяну й Роман Ласоцкі. Часто виступає з сольними концертами в Україні, Австрії, Німеччині, Польщі, Латвії, Чехії, Словаччині, Білорусії, а також з такими колективами, як Національний оркестр Латвії, Київською Камератою, Академічним Симфонічним оркестром Львівської філармонії, камерним оркестром «Віртуози Львова» і Симфонічним оркестром Закарпатської філармонії.

Sergey Sennyk — violin
Anna Maytalo — violin
Olena Bachynska — violin

 
TwitterLinkedInDigg
We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  Accept  More information