Ярина Ясницька

Ярина Ясницька

I Тур

  1. Й. С. Бах. Partita No.1 in B minor for solo Violin, BWV 1002, Allemande, Double, Tempo di Borea, Double
  2. Н. Паганіні - A caprice Op. 1 No. 22
  3. Г. Венявський. Etude Prelude, Op. 10
  4. Вітаутас Баркаускас.  Partita, Op. 12

II Тур

  1. В.А. Моцарт. I частина Концерту для скрипки No.5 in A major, K. 219
  2. Е. Ізаї. Соната для скрипки соло No.3 або No.6, Op.27
  3. Е. Гріг. Соната No.2 in G Major, Op. 13

III Тур

  1. М. Скорик.  Концерт для скрипки з оркестром № 2
  2. К. Сен-Санс:  Концерт No.3  in B minor, Op.61

Освіта: ЛНМА ім. М.В. Лисенка
Викладач: Онищенко Юлія
Концертмейстер: Маківничук Юлія

 

Народилася 18 червня 1993 року у Львові у сім`ї професійних музикантів. З 5 років почала займатися музикою. Першою вчителькою скрипки була мама - артист оркестру львівського Оперного театру.

У 2000 році вступила до ЛССМШ ім. С.Крушельницької. З першого ж класу брала активну участь у житті школи: виступала у різноманітних концертах соло, а також у складі камерних ансамблів та квартетів. У 2010- 2011 роках була концертмейстером симфонічного оркестру ЛССМШ ім. С.Крушельницької. У 2010 році стала Лауреатом фестивалю української музики ім. С. Крушельницької. Завершила навчання в школі з відзнакою.

У 2011 році поступила у ЛНМА ім. М. Лисенка, де навчається у класі доцента Ю.Т. Онищенко. Бере активну участь у діяльності камерного оркестру «Академія» ЛНМА ім. М. Лисенка під керівництвом Народного артиста України професора А. В.Микитки.

В червні 2013 року взяла участь в Українсько-Австрійській молодіжно-оркестровій Академії під керівництвом диригента, композитора і засновника оркестру К&К Philarmoniker Матіаса Георга Кендлінгера.

І ТУР