Лев Солодовніков

Лев Солодовніков

I Тур

  1. Й. С. Бах. Partita No.1 in B minor for solo Violin, BWV 1002, Allemande, Double, Tempo di Borea, Double
  2. Н. Паганіні. A caprice Op. 1 No. 7
  3. Г. Венявський. An étude La Cadenza Op.10 №7
  4. Альфред Шнітке. «Посвящение Паганини»

II Тур

  1. В.А. Моцарт. I частина Концерту для скрипки No.4 in D major, K. 218
  2. К. Сен-Санс. Etude in the form of a Waltz, Op. 52 No. 6 (arr. Eugene Ysaÿe)
  3. С. Прокоф’єв. Соната No.1 in F minor, Op. 80

III Тур

  1. М. Скорик. Концерт для скрипки з оркестром № 2
  2. Й. Брамс. Концерт in D Major, Op.77

Освіта: Московська консерваторія ім. П.І. Чайковського
Викладач: Едуард Грач
Концертмейстер: Дар'я Новокрещенова

 

 

 

Народився у Нижньому Тагілі 1987-го. Заняття скрипкою почав у віці 6-ти років у класі Л.Козлової. У 1998 вступив до Єкатеринбурзького музичного ліцею де продовжив навчання в класі заслуженого діяча культури І. Мезриної, а потім – у класі професора В.Реви.
З 2004 навчається у класі професора, Народного артиста СРСР Е.Д.Грача. У 2006-му закінчив ЦМШ при МДК ім. П.Чайковського, а в 2011 – Московську консерваторію. Зараз Л.Солодовніков – аспірант та асистент Е.Д.Грача.
В портфоліо – лауреатські звання престижних міжнародних та Всеросійських конкурсів: Юнацькі асамблеї мистецтв (1999, Москва, ІV премія), Демидівський міжнародний юнацький конкурс скрипалів (2000, Єкатеринбург, ІІ-га премія), «Нові імена» (2004, Ханти-Мансійськ, лауреат), Міжнародний конкурс скрипалів у Kloster Schoental (Німеччина, 2005, І-ша премія), Міжнародний конкурс скрипалів ім. Г.Венявського в Познані (Польща, 2006, IV премія), XІII Міжнародний конкурс скрипалів ім. Й.Хубаі та Й.Сігеті (Угорщина, 2007, I премія), IX Міжнародний конкурс скрипалів ім. Вацлава Хумла (Хорватія, 2009, I премія) та інші.
Лев  стажувався на міжнародних майстер-класах  Keshet Eilon (Ізраїль), в Abbaye royale de Celles sur Belle (Франція) та Дубровнику (Хорватія).
Лев Солодовніков виступає в різних залах Москви, у тому числі залах консерваторії та філармонії, активно гастролює і в інших містах Росії і у країнах Європи. Артист камерного оркестру «Московія», виступав з камерним оркестром "BACH", симфонічним оркестром Уральської державної філармонії, симфонічним оркестром Будапештської філармонії, симфонічним оркестром Хорватського радіо, камерним оркестром «Кремлін», Королівським камерним оркестром Валлонії, Державним академічним симфонічним оркестром Росії ім. Е.Светланова та ін.

ІІІ ТУР

ІІ ТУР

І ТУР