Маркіян Мельниченко

Маркіян Мельниченко

I Тур

  1. Й. С. Бах. Partita No.1 in B minor for solo Violin, BWV 1002, Allemande, Double, Tempo di Borea, Double
  2. Н. Паганіні - A caprice Op. 1 No. 23
  3. Г. Венявський. Caprice Op.10 №1
  4. Іван Карабіц. “Музика”

II Тур

  1. В.А. Моцарт. I частина Концерту для скрипки No. 5 in A major, K. 219
  2. М. Равель. Tzigane
  3. С. Прокоф’єв. Соната No.2 in D Major, Op. 94 bis

III Тур

  1. М. Скорик.  Концерт для скрипки з оркестром № 2
  2. П. Чайковський:  Концерт in D Major, Op.35

Освіта: Істманська школа музики
Викладач: Олег Криса
Концертмейстер: Чекіна Тетяна

 

Маркіян Мельниченко навчається в Істменській музичній школі у класі професора скрипки – Олега Криси. Народився у Львові, Україна, переїхав до Австралії разом із сім’єю у віці чотирьох років, а у віці 5 років дебютував на своєму першому концерті, на якому він акомпанував скрипачці Соломії Сороці під час її сольного концерту у Сіднеї. У наступні роки, Маркіян Мельниченко виступав у фортепіанному дуеті з його матір'ю на концертах у Сіднеї, Мельбурні та Канберрі. У віці 7-ми років Маркіян розпочав навчання грі на скрипці у віці семи років і був прийнятий до Сіднейського молодіжного оркестру  наступного ж року.

Після переїзду до Мельбурну, Маркіян став членом Хантінгтауверського струнного оркестру 2001 року, та гастролював з ним до Тасманії того ж року та до Нової Зеландії 2004 року. З цього часу він керує оркестром під час гастрольних турів до Нової Зеландії, Тасманії, Франції, Італії, Німеччини та Австрії.

Маркіян навчався у Австралійській національній академії музики з 2006 до 2008 року, де навчався із Алісою Вайтен та Вільямом Хенесі. 2007 року йому запропонували зіграти сольну партію скрипки в Опері, написаній австралійською оперою Хендел  - «Alcina». Він також виступав з Оркестром Вікторія, Мельбурнзьким камерним оркестром та Мельбурнзьким симфонічним оркестром.

З 2008 року до сьогодні, Маркіян працює концертмейстером Симфонічного оркестру Істменської музичної школи та Істменської філармонії. 2010 року він представляв Істменську музичну школу в Центрі Кеннеді у Вашингтоні,  у програмі проекту консерваторії. 2011 року він посів 2-ге місце на Істменському музичному конкурсі та був нагороджений Істменським «Сертифікатом виконавця» того ж року. Він закінчив з відзнакою Істменську бакалаврську програму та продовжує навчання на досягнення ступеня магістра.

2013 року Маркіян був членом струнного квартету, який було обрано для виступу перед президентом Обамою на Інавгураційному обіді. Він активно виступає сольно, виступає в містах по всій Австралії, брав участь у міжнародних змаганнях, таких як конкурс Пабло де Сарасате, Музичний конкурс ім. М. Лисенка, Конкурс скрипалів у Сеулі та 2013 року – у Міжнародному конкурсі Сендай в Японії.


ІII ТУР

ІI ТУР

І ТУР